!!OTEVŘENÍ

VÝZVY!!

Integrovaný regionální

operační program

logo IROP CMYK-male 

  

   Stav Programu Panel 2013+

sfrb

 

Nová zelená úsporám

nzu

  

 trivas

zabezpečovací systémy

 

 

4559-logo atelierdek

 

1299158201 Weber 

 

48400874

 

czmade

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

optimal male

Naše společnost Optimal-energy.cz, a.s. pro Vás ve spolupráci s firmou Švamberk připravila jedinečný projekt, jehož cílem je snížení výdajů na energie Vaší domácnosti. Jedná se o komplexní analýzu Vašeho stávajícího stavu s konkrétním návrhem a zajištěnou realizací.

 Jsme největší poradenskou firmou v oboru optimalizací výdajů za energie a na trh nyní přicházíme s unikátním projektem Modrozelená úsporám zaměřeným na energetickou optimalizaci bytů a rodinných domů.

Projekt MODROZELENÁ úsporám

Na základě poskytnutých údajů vypracujeme kompletní analýzu Vaší domácnosti a drobnými úspornými opatřeními dokážeme výrazně snížit výdaje za elektřinu, plyn, osvětlení, vodu a její ohřev.

Mezi tato úsporná řešení patří optimalizace dodavatele, distribuční sazby a celkové snížení spotřeby vody a elektrické energie.

Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci. Neustále sledujeme energetický trh a podle probíhajících změn aktualizujeme svou nabídku. V rámci pravidelného servisu Vás budeme informovat o dalších možnostech jak snížit výdaje za energie.

 

V případě zájmu o vypracování nezávazné analýzy Vaší domácnosti kontaktujte koordinátora projektu pana Mgr. Luďka Ondráčka na tel. 777 726 688 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další možností vyplnění formuláře Modrozelené úsporám, který naleznete na www.eurorevit.cz Obratem Vás o výsledku analýzy bude kontaktovat náš obchodní zástupce.

 

Optimal-energy.cz, a.s.

  • Svým klientům jsme již ušetřili více než 795 000 000 Kč.
  • Máme již více než 80 000 klientů
  •      Využíváme našich zkušeností z trhu, které jsme měli možnost získávat již od roku 2007.
  •      Zažíváme dlouhodobý růst obratu, měsíčně až o 10 %.
  •      Disponujeme největší sítí energetických poradců v České republice.
  •      Díky našim zkušenostem a zázemí máme možnost expandovat na další trhy EU.

výběr z našich klientů

  •      SBD Družba Brno, SBD Mír Brno, SBD Semily, SBD Budovatel Zlín, SBD Žuráň Slavkov u Brna, SBD Dobruška, SBD Bohemia Poděbrady, SBD Choceň, SBD Dvůr Králové, BD Přemysl Hradec Králové
  •       Našimi klienty je také více než 250 Společenství vlastníků bytových jednotek.

 

Vzorový příklad výsledku analýzy domácnosti

 

Byt 3+1, 3 členové domácnosti, standardní spotřebiče, vytápění a ohřev vody plynem

graf